Yardım: Size nasıl yardımcı olabiliriz.

Canli TV veya Canlı Radyo yayınlarında sıkıntı yaşıyorsanızsa buna sebep aşağıda gösterilen sorunlar sebep olabilir. TV veya Radyo player sorunu yaşıyorsanızsa HTML5 destekli taraycı kulandığınızdan emin olun aksi taktirde yayınlar açılmayabilir. HTML5 Taraycınızın güncel olması önemli olmasını unutmayın. WEB Taraycıların genelikle player otomatik oynatmaya kapalı gelmektedit isterseniz bunu yenide ayarlaya bilirsiniz. Yayınları sorunsuz takip etmek için önerilen taraycılar Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Yandex Browser, Safari, Opera gibi html5 tarayclar son sürümleri. Mobil veya Android kulanıclarıda bu önerileri dahildir. Diger platformalar Smart tv Android tv kulanıclarıda bu önerileri dahildir.

TV, Radyo, canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa öncelikle doğru bir tarayıcı kullandığınızdan emin olun.
canlitviz.net olarak internet yayınlarını sorunsuz olarak takip edebilmeniz için Chrome, Explorer ve Firefox tarayıcların tavsiye ediyoruz.
TV, Radyo, canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa tarayıcı güncelemeyi deneyebilirsiniz bu sorunu cözebilir.
Bu tarayıcılardan birini kullandığınız şekilde yayınların tamamnı izlemekte sıkıntı yaşıyorsanız, kullandığınız bilgisayarda veya bulunduğunuz ağda TCP 1935 portunun kapatılmadığından haberdar olun.
Sitemizde yer alan yayınları izleyebilmek için TCP 1935 protunuzun açık olması gerekmektedir.
Standart bilgisayarlarda ve ağlarda TCP 1935 portu açık olarak gelmektedir. Fakat aşağıdaki durumlar bu portun kapalı bulunmasına niçin olabilir.
TV, Radyo, canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa bu sizin internet bağlantınızın hız sorunu olabilir.
TV, Radyo, canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa bu sizin kulandığınız ınternet taraycısının javascript eklentisi aktıf olmasından emin olun.
TV, Radyo, canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa internet tarayıcınızın Çerezleri temizleyin.
TV, Radyo, canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa bilgisayarınızda yüklü olan bir anitvirüs yada güvenlik programı TCP 1935 nolu portunuzu kapatmış olabilir.
TV, Radyo, canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa kullandığınız modem tarafından herhangi bir gerekçe ile TCP 1935 portu kapatılmış olabilir.
Modem ayarlarınıza girerek gerekli portu açabilirsiniz.
Sitemizde izlemek istediyiniz TV kanallın isimini bize göndere bilirsiniz.
Anlayışınız icin teşekkür ederiz canlitviz.net.
Diger sorunlar icin iletişime geciniz.